Οι Υποψήφιοί μας

Ο Συνδυασμός αποτελείται από εκλεκτούς συμπατριώτες και συμπατριώτισσες, έμπειρους στα δημοτικά θέματα, αλλά και νέους και νέες που φέρνουν την δική τους συμβολή και ανανεώνουν την εκπροσώπηση της κοινωνίας μας στην Δημοτική Αρχή.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΝΗΣ

Μόφορης Ιωάννης

Μόφορης Ιωάννης

του Βασιλείου Επιχειρηματίας
Παντελεάκου Ζαχαρούλα

Παντελεάκου Ζαχαρούλα

του Πουλίκου Ιδιωτική Υπάλληλος
Σουκαράς Ανανίας

Σουκαράς Ανανίας

του Σωτηρίου Επιμελητής Β' Γενικός Ιατρός Κ.Υ. Γυθείου
Τσιριγώτης Παναγιώτης

Τσιριγώτης Παναγιώτης

του Φώτη Δημόσιος Υπάλληλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

Αγγελόπουλος Μαυροειδής (Μάκης)

Αγγελόπουλος Μαυροειδής (Μάκης)

του Κωνσταντίνου Εξαγωγέας Αγροτικών Προϊόντων
Γιαννουράκου – Δουκάκου Ιφινόη

Γιαννουράκου – Δουκάκου Ιφινόη

του Παναγιώτη Ελεύθερη Επαγγελματίας
Δρακουλάκου Ελένη

Δρακουλάκου Ελένη

του Κωνσταντίνου Προγραμματίστρια
Καπασούρης-Σεψάκος Γεώργιος

Καπασούρης-Σεψάκος Γεώργιος

του Παναγιώτη Αγρότης
Κολοκοτρώνη Αικατερίνη

Κολοκοτρώνη Αικατερίνη

του Ανδρέα Τεχνικός Δομικών Έργων
Κοντάκος Βασίλειος

Κοντάκος Βασίλειος

του Σταύρου Συνταξιούχος
Κουμουνδούρος Ηλίας

Κουμουνδούρος Ηλίας

του Παναγιώτη Συνταξιούχος ΕΛΤΑ
Λαμπρινάκου-Σαξιώνη Ειρήνη

Λαμπρινάκου-Σαξιώνη Ειρήνη

του Κυριακούλη Ιδιωτική Υπάλληλος
Λιβεράκος Κυριάκος

Λιβεράκος Κυριάκος

του Χρήστου Επιχειρηματίας
Λυροφώνη Γεωργία

Λυροφώνη Γεωργία

του Αναστασίου Οικονομολόγος
Πατρικάκος Παναγιώτης

Πατρικάκος Παναγιώτης

του Αριστοτέλη Ελεύθερος Επαγγελματίας
Πλαγιαννάκου Μαγδαληνή

Πλαγιαννάκου Μαγδαληνή

του Βασιλείου Ειδικός Εφαρμογών Πληροφορικής
Πουλικάκος Λεωνίδας

Πουλικάκος Λεωνίδας

του Πέτρου Γεωπόνος
Πουλικόγιαννη Δήμητρα

Πουλικόγιαννη Δήμητρα

του Παναγιώτη Δικηγόρος
Ροζάκης Δημήτριος

Ροζάκης Δημήτριος

του Παναγιώτη Εκπαιδευτικός
Ρουμπάκου Ζωή συζ. Δημητρίου

Ρουμπάκου Ζωή συζ. Δημητρίου

το γένος Βασ. Γραφάκου Ελεύθερη επαγγελματίας
Σαβαΐδης Στέλιος

Σαβαΐδης Στέλιος

του Γεωργίου Φιλόλογος
Τερνιώτη-Πολυμενάκου Μαρία

Τερνιώτη-Πολυμενάκου Μαρία

του Ιωάννη Ιδιωτική Υπάλληλος
Τζανετάκος Χαρίλαος

Τζανετάκος Χαρίλαος

του Γεωργίου Επιχειρηματίας - Προπονητής Ποδοσφαίρου
Τσιριβάκος Κωνσταντίνος

Τσιριβάκος Κωνσταντίνος

του Πέτρου Αρχιτέκτων - Μηχανικός
Χριστοδουλάκος Απόστολος

Χριστοδουλάκος Απόστολος

του Γεωργίου Ελεύθερος Επαγγελματίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΟΙΤΥΛΟΥ

Αθανασάκου Σταυρούλα

Αθανασάκου Σταυρούλα

του Παναγιώτη Πτυχιούχος ΤΕΦΑΑ
Εξαρχάκος Γεώργιος

Εξαρχάκος Γεώργιος

του Λαζάρου Υπάλληλος Ε.Τ.Α.Δ.
Ζυγούρη Φωτεινή – Μαρία

Ζυγούρη Φωτεινή – Μαρία

του Βασιλείου
Καλαποθαράκος Πέτρος

Καλαποθαράκος Πέτρος

του Μιχαήλ Φιλόλογος
Κοκοράκης Παναγιώτης

Κοκοράκης Παναγιώτης

του Κυριακούλη Συνταξιούχος Ο.Α.Ε.Ε.
Κουμεντάκος Αντώνιος

Κουμεντάκος Αντώνιος

του Αριστείδη Ηλεκτρολόγος
Μαυροειδόγγονα Ιωάννα

Μαυροειδόγγονα Ιωάννα

του Πιέρου Ελεύθερη Επαγγελματίας
Ριφουνάς Δημήτριος

Ριφουνάς Δημήτριος

του Παναγιώτη Συνταξιούχος ΕΛΤΑ
Σαξιώνη Μαρία

Σαξιώνη Μαρία

του Ιωάννη Οικιακά
Σωτηράκος Δημήτριος

Σωτηράκος Δημήτριος

του Χαραλάμπους Τουριστικές Επιχειρήσεις
Ψωΐνου Μαρία

Ψωΐνου Μαρία

του Μαυροειδή Λογίστρια

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΜΥΝΟΥΣ

Γιαννακούρου Μαρία

Γιαννακούρου Μαρία

του Πέτρου Δημοσιογράφος
Καπασούρης Αλέξανδρος

Καπασούρης Αλέξανδρος

του Παναγιώτη Γεωπόνος
Ρουμπάκου Ευγενία

Ρουμπάκου Ευγενία

του Ηλία Ιδιωτική Υπάλληλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

Καπασούρη Άννα

Καπασούρη Άννα

συζ. Αλεξάνδρου Γεωργικές Επιχειρήσεις
Κληροδέτης Ιωάννης

Κληροδέτης Ιωάννης

του Γερασίμου Φυσικοθεραπευτής
Κοιλάκος Θεόδωρος

Κοιλάκος Θεόδωρος

του Γερασίμου Ελεύθερος Επαγγελματίας
Κουλουβάκος Νίκωνας

Κουλουβάκος Νίκωνας

του Βασιλείου Συνταξιούχος Αστυνομικός
Κουλουριανάκος Ιωάννης

Κουλουριανάκος Ιωάννης

του Γεωργίου Φωτογράφος
Μανιατάκος Παναγιώτης

Μανιατάκος Παναγιώτης

του Δημητρίου Οδηγός ΚΤΕΛ
Μονεμβασίτου Μαρίκα

Μονεμβασίτου Μαρίκα

του Στυλιανού Φιλόλογος Ξένων Γλωσσών - Barista
Ράπτη-Πιτσίνιαγκα Ευφροσύνη (Έφη)

Ράπτη-Πιτσίνιαγκα Ευφροσύνη (Έφη)

του Χρήστου Επιχειρηματίας
Σαραντάκου Ελένη

Σαραντάκου Ελένη

του Σταύρου Επιχειρηματίας
Τσαπάρας Νικόλαος

Τσαπάρας Νικόλαος

του Ισιδώρου Γεωπόνος Τεχνολογικής Εκπ/σης Απεντομωτής - Επιθεωρητής HACCP ISO 22.000

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ

Ανδρεάκου Σταυρούλα (Λία)

Ανδρεάκου Σταυρούλα (Λία)

του Μιχαήλ Αρχαιολόγος - Εκπαιδευτικός
Κοντάκος Σαμπάτης

Κοντάκος Σαμπάτης

του Κωνσταντίνου Συνταξιούχος
Ξιφαράς Λεωνίδας

Ξιφαράς Λεωνίδας

του Δημητρίου Συνταξιούχος
Παπαδάκη Κυριακή – Γαλήνη

Παπαδάκη Κυριακή – Γαλήνη

του Νικολάου Δασκάλα χορού
Στρατάκου Θεοδώρα

Στρατάκου Θεοδώρα

του Παναγή Επιχειρηματίας
Ψωΐνος Γεώργιος

Ψωΐνος Γεώργιος

του Θεοδώρου Επιχειρηματίας